Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0040

Obowiązki:

Opieka i wsparcie podopiecznych z chorobami przewlekłymi: cukrzyca, choroby serca, choroby płuc, choroby tarczycy
Układanie planów żywieniowych i treningowych z zachowaniem standardów
Modyfikacje w planach żywieniowych
Edukacja podopiecznych i pomoc w budowie zdrowych nawyków żywieniowych

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • - ukończenie szkoły policealnej publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej i uzyskanie tytułu zawodowego dietetyk lub dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie dietetyk lub ukończenie technikum lub szkoły policealnej i uzyskanie tytułu zawodowego technika technologii żywienia w specjalności dietetyka, lub tytuł zawodowy magistra lub licencjata na kierunku dietetyka, lub- rozpoczęcie przed dniem 1 października 2007 r. studiów wyższych w specjalności dietetyka obejmujących co najmniej 1784 godziny kształcenia w zakresie dietetyki i uzyskanie tytułu magistra, lub- rozpoczęcie przed dniem 1 października 2007 r. studiów wyższych na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka o specjalności żywienie człowieka i uzyskanie tytułu magistra lub magistra inżyniera na tym kierunku- Doświadczenie w pracy na stanowisku dietetyka- Umiejętność pracy w zespole- Poczucie odpowiedzialności za przypisane zadania- Dobra organizacja pracy, obowiązkowość i terminowość- Otwartość na rozwój i aktualizowanie wiedzy

Miejsce pracy: Dworcowa 6, 89-511 Cekcyn, powiat: tucholski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy