Diagnosta laboratoryjny

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1131856

Dla znanej sieci laboratoriów medycznych poszukujemy Diagnostę laboratoryjnego do Ząbkowic Śląskich (możliwa pomoc w relokacji w razie chęci przeprowadzki)

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych
  • Obsługa aparatury medycznej
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Czynne prawo wykonywania zawodu
  • Znajomość procedur laboratoryjnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność oraz dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + pakiet benefitów
  • Doświadczony zespół zapewniający dobrą atmosferę pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii, ciekawe przypadki medyczne
  • Możliwość rozwoju oraz dofinansowania specjalizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland