Oferta wyróżniona

Opis stanowiska pracy

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w środowisku Linuxowym (RedHat CentOS)
  • znajomość Jenkinsa od strony konfiguracyjnej + język Groovy
  • znajomość podstawowych zagadnień i protokołów sieciowych (TCP/IP, SSH)
  • znajomość narzędzi Maven, Sonar, Git, Consul, Artifactory, ELK (Elastic search, Logstash, Kibana), PostgreSQL
  • znajomość serwisów AWS
  • umiejętność pisania skryptów (Bash, Python, Ansible)
  • umiejętność posługiwania się narzędziami do wirtualizacji (Vagrant, VirtualBox, HyperV)
  • umiejętność posługiwania się narzędziami do konteneryzacji (Docker, Kubernetes)
  • j. angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie
  • Dowolną formę zatrudnienia/współpracy
  • Wsparcie przy wdrożeniu do projektu
  • Dofinansowanie szkoleń i certyfikatów
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego

Billennium projektuje i wdraża nowoczesne systemy informatyczne zorientowane na... automatyzację wewnętrznych procesów biznesowych w przedsiębiorstwach.

Naszymi najważniejszymi produktami są obecnie autorski system obiegu dokumentów i przepływu informacji Billennium© WorkFlow Server oraz oprogramowanie integrujące dane z rozproszonych źródeł. Zajmujemy się także rozwiązaniami raportującymi klasy Business Intelligence, usługami związanymi z doradztwem i outsourcingiem zasobów ludzkich działach IT oraz produkcją oprogramowania na zamówienie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Project Management , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Bazy danych