DevOps Engineer(CI / CD)

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1115636

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
DevOps Engineer(CI, CD)

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: 15120 - 18480 PLN netto / miesiąc

Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami wspierającymi proces CD
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z narzędzi automatyzujących proces konfiguracji środowisk: Ansible / Puppet / Chef
  • Bardzo dobra znajomość systemów Linux
  • Umiejętność tworzenia skryptów w językach Bash i Python
  • Znajomość Docker i narzędzi do zarządzania kontenerami: Kubernetes / docker swarm
  • Znajomość podstawowych zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie korzystania z dokumentacji technicznej

Obowiązki:
  • Wdrożenie, rozwój i utrzymanie narzędzi deweloperskich automatyzujących proces wytwarzania oprogramowania zgodnie z ideą CD
  • Przygotowywanie skryptów konfigurujących środowiska dev/tes/pro we współpracy z architektem systemów IT i programistami Java
  • Przygotowywanie rozwiązań dotyczących monitoringu systemów
  • Wsparcie testerów i programistów w rozwiązywaniu problemów związanych z konfiguracją środowisk i używaniem narzędzi CD
  • Wsparcie w analizie problemów produkcyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji wdrażanych rozwiązań i procesów

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland