Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań internetowych i grupy konsultingowej IT z biurami w Londynie, Brukseli, Paryżu, Barcelonie, Chicago i Wrocławiu – szukamy DevOps Engineer’a.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie, rozwój oraz automatyzację infrastruktury i wsparcie development operations.

Praca zdalna 100 %

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość AWS (min. 2 lata doświadczenia)
  •  Dobra znajomość system Linux i Windows
  • Doświadczenie z Ansible, Jetty, Nginx i Apache HTTP
  • Podstawowa znajomość: bash, PowerShell
  • Umiejętność samodzielnej pracy i wyszukiwania informacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Znajomość Docker, Tomcat, Kubernetes lub Elasticsearch
  • Znajomość drugiego języka (francuski, holenderski, hiszpański)

Klient oferuje

  • Współprace bezpośrednia w oparciu o umowę o prace lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej również po pandemii
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisko IT
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz kartę Multisport
  • Regularne imprezy integracyjne i śniadania firmowe w każdy poniedziałek
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • Otwarta atmosfera, w której zyskujesz dużą niezależność
  • Pracę w Scrumie i innymi metodami Agile

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy