Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Na stanowisku DevOps Engineer będziesz odpowiedzialny za: koordynowanie i realizację zadań wspierających cykl życia oprogramowania (planowanie, instalacja, aktualizacja), planowanie i projektowanie konfiguracji usług z uwzględnieniem aspektów wydajności, stabilności i bezpieczeństwa oraz zarządzanie incydentami i rozwiązywanie problemów jako trzecia linia wsparcia.

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka lub kierunki pokrewne)

minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy w środowisku DevOps (.Net / XML / XSLT) lub doświadczenie z DC.

bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

doświadczenie w rozwiązywaniu problemów jako 3 linia wsparcia

gotowość do odbywania podróży służbowych (Niemcy, Szwecja)

Mile widziane:

doświadczenie z Microsoft BizTalk

praktyczna znajomość Linux

Nasz klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

Współpracę w oparciu o umowę o pracę;

Rozwój zawodowy i szkolenia (indywidualny budżet);

Bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport/pakiet MyBenefit);

Świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne);

Wymagane CV w języku angielskim

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy