DevOps Engineer

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Na stanowisku DevOps Engineer będziesz odpowiedzialny za: koordynowanie i realizację zadań wspierających cykl życia oprogramowania (planowanie, instalacja, aktualizacja), planowanie i projektowanie konfiguracji usług z uwzględnieniem aspektów wydajności, stabilności i bezpieczeństwa oraz zarządzanie incydentami i rozwiązywanie problemów jako trzecia linia wsparcia.

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka lub kierunki pokrewne)

minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy w środowisku DevOps (.Net / XML / XSLT) lub doświadczenie z DC.

bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

doświadczenie w rozwiązywaniu problemów jako 3 linia wsparcia

gotowość do odbywania podróży służbowych (Niemcy, Szwecja)

Mile widziane:

doświadczenie z Microsoft BizTalk

praktyczna znajomość Linux

Nasz klient oferuje:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

Współpracę w oparciu o umowę o pracę;

Rozwój zawodowy i szkolenia (indywidualny budżet);

Bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport/pakiet MyBenefit);

Świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne);

Wymagane CV w języku angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media