Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/01/2019.
Oferta wyróżniona

DevOps Engineer

Gliwice, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Oczekujemy od Ciebie:

  • dobrej znajomości języka angielskiego min. poziom B2,
  • analitycznego podejścia do problemów technicznych,
  • znajomości systemów operacyjnych Linux,
  • znajomości narzędzi: Jenkins, Bamboo, GIT,
  • doświadczenia w administracji serwerami aplikacyjnymi dla Java,
  • doświadczenia w administracji bazami danych (również praca z klastrami).

Mile widziane:

  • umiejętność pracy w grupie oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • chęć pracy z chmurami publicznymi (AWS, Azure),
  • znajomość platformy wizualizacji (KVM, Vmware),
  • znajomość narzędzi do automatyzacji i monitoringu (Puppet, Ansible, Prometheus, Zabbix, CloudWatch, ELK).

W zamian oferujemy:

  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • okazjonalną pracę zdalną,
  • pakiet benefitów (Multisport, opieka medyczna Luxmed,),
  • możliwość udziału w szkoleniach oraz konferencjach branżowych,
  • kurs języka angielskiego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • doskonałej jakości sprzęt do pracy – komputer ze stacja dokującą, wysokiej klasy monitor oraz wszelkie niezbędne peryferia.

Wyzwania jakie Cię czekają:

  • organizacja procesów wytwórczych oprogramowania,
  • wdrażanie oraz utrzymywanie aplikacji wraz z warstwą systemową,
  • bezpośrednia współpraca z zespołem developerów.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy