DevOps Engineer(Junior/Mid)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie wsparcia transportu publicznego poszukujemy DevOps Engineera. Firma specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu pasażerskiego. Oferowane rozwiązania zapewniają sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej zarówno na obszarach wiejskich, w miastach, aglomeracjach oraz metropoliach, niezależnie od ilości przewoźników. W Polsce rozwiązania klienta można spotkać między innymi w Krakowie, Bielawie, Zielonej Górze, Jeleniej Górze, Lublinie i Kielcach, a na świecie na przykład w Singapurze, Rijadzie, Londynie, Zurichu, Frankfurcie, Johannesburgu, Glasgow, Atlancie, Chicago, San Francisco czy Waszyngtonie.

Miejsce pracy: Wrocław

Wykorzystywane technologie: CI/CD pipeline oparty na PMEase QuickBuild, Mercurial DVCS, C#/C++/Java

Zakres obowiązków:

  • Automatyzacja i dostrajanie procesów budowy, testowania i dostarczania,
  • Rozwijanie i wspieranie monitorowania usług, jakości kodu i artefaktów,
  • Nadzór nad zgodnością aplikacji z wymogami security,
  • Utrzymywanie i ulepszanie procesów CI/CD
  • Praca nad rozwojem oprogramowania.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (PKUP 50%) lub B2B,
  • Pracę w modelu hybrydowym w biurze we Wrocławiu,
  • Pełne wyzwań, międzynarodowe projekty, które ułatwiają życie milionom ludzi na całym świecie,
  • Przyjazna kultura międzynarodowa oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu i indywidualizmie,
  • Atrakcyjne świadczenia płacowe i pozapłacowe (m.in. prywatna opieka zdrowotna, imprezy towarzyskie, dofinansowanie zajęć sportowych i rekreacyjnych, szkolenia i kursy),
  • Możliwość pogłębiania umiejętności, praktycznego uczenia się wielu technologii i szerokiego zakresu dziedzin biznesowych,
  • Elastyczny czas pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie z CI/CD pipelines,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętności badawcze,
  • Wiedza z dziedziny bezpieczeństwa aplikacji,
  • Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracją oraz problematyki rozproszonych systemów oprogramowania,
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows.

Mile widziane:

  • Mile widziany background techniczny w zakresie programowania w jednym z języków: C#/C++/Java,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media