DevOps / Continuous Integration Specialist

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
DevOps / Continuous Integration SpecialistMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem specjalistów,
  • Odpowiedzialność za proces migracji z SVN na GIT,
  • Zestawienie środowiska CI z GITlabem,
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego,
  • Realizacja powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w Continuous Integration,
  • Dobra znajomość narzędzi: Jenkins, Artifactory, Liquibase, JIRa, GIT, SVN, Confluence
  • Znajomość bash na poziomie umożliwiającym scryptowanie,
  • Podstawowa znajomość: Oracle, MSSQL, MySQL, Unix/Linux, Weblogic, JBOSS, Tomcat,
  • Mile widziane doświadczenie Windows Server, .Net, Java,
  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację.

Nasz klient oferuje:

  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 16 000 PLN,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Dogodna lokalizacja z dobrym dojazdem w centrum Gdańska,
  • Pakiet benefitów, multisport, prywatną opiekę medyczną (VIP)
  • Premie roczne w wysokości do 15% rocznego wynagrodzenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.