Opis stanowiska pracy

Firma E direct 24 sp. z o.o. sp.k. świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, realizacji, wdrażania i utrzymania sklepów, serwisów i aplikacji internetowych poszukuje kandydata na stanowisko:

DEVELOPER MAGENTO

Opis stanowiska pracy:

  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało składanie i oprogramowanie sklepów internetowych na podstawie dostarczonych projektów graficznych i funkcjonalnych.

Wymagania:

  • Znajomość systemu Magento - minimum pół roku doświadczenia,
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku PHP oraz frameworku Zend,
  • Znajomość OOP, MVC,
  • Bardzo mile widziana znajomość technologii front-end (XHTML, CSS, jQuery),
  • Umiejętność analitycznego myślenia i projektowania,
  • Znajomość j.angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w siedzibie firmy w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pracę przy nowoczesnych projektach dla dużych marek,
  • Gwarantowany stały rozwój,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Forma kontaktu:

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

„ DEVELOPER MAGENTO ” załączając poniższe dokumenty:

  • CV,
  • List motywacyjny,
  • Ewentualne referencje,

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

E-direct to zgrany zespół kreatywnych i doświadczonych projektantów, inż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca Internet / e-commerce