Hays Poland

Designer

Bielsko-Biala
Designer
NR REF.: 1135289

Konstruktor – Mechanik Lokalizacja: Bielsko-Biała

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, poszukujemy chętnych Kandydatów do podjęcia pracy na stanowisku:

Konstruktora – Mechanika

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie działań w zakresie konstruowania i projektowania produktów
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej oraz technicznej (dokumentacja 2D, a także tworzenie modeli 3D)
  • Podejmowanie współpracy z innymi działami celem koordynacji pracy
  • Podejmowanie aktywnych działań w zakresie optymalizacji tworzonych konstrukcji
  • Inicjowanie nowych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań
  • Sprawowanie właściwego nadzoru nad tworzonymi projektami

Oczekiwania:

  • Uzyskane wykształcenie wyższe w zakresie Mechaniki i Budowy Maszyn (lub w trakcie uzyskiwania – studia zaoczne)
  • Umiejętność sporządzania oraz odczytywania rysunków technicznych
  • Umiejętność obsługi programów typu CAD (np. Proengineer, SolidWorks)
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office
  • Dodatkowym atutem będzie zdobyte doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i grupowej przy tworzeniu projektów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o stosunek pracy
  • Pracę w profesjonalnym i miłym zespole
  • Możliwość dalszego rozwoju kariery
  • Organizowanie rozwojowych szkoleń dla pracowników
  • Benefity pracownicze

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy