Designer/Developer data warehouse

HAYS

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1184285

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Projektant Programista Hurtowni Danych

Model pracy: Praca hybrydowa (jeden dzień pracy stacjonarnej z biura we Wrocławiu

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Stawka: około 120 net/h + vat

Współpraca: długofalowa

Branża: projekt w sektorze bankowym

Godziny pracy: standardowe

Stos technologiczny:

SQL, PL/SQL, ETL, relacyjne bazy danych i hurtownie danych, SVN/GIT

Projekt:

Jako Projektant-Programista Hurtowni Danych dostarczasz wysokiej jakości projekt i development zgodny z  wymaganiami funkcjonalnymi klientów, tworzysz dokumentację powykonawczą, współtworzysz i definiujesz wizję oraz szczegółowe koncepcje dotyczącej przyszłego systemu hurtowni danych, oraz repozytoriów danych. Jesteśmy dużym interdyscyplinarnym Zespołem Korporacyjnej Hurtowni Danych, skupiającym specjalistów z różnych dziedzin  rozwoju oprogramowania – analizy, architektury, projektowania i programowania hurtowni danych. Rozwijamy hurtownie danych wraz z pochodnymi repozytoriami danych ( w tym projektowanie wielowymiarowych struktur danych, budowa i optymalizacja procesów ETL). Zapewnienie terminowego dostarczania dobrej jakości danych z hurtowni oraz wsparcie Biznesu przy przeprowadzaniu analiz. W praktyce współpracuje ze wszystkimi jednostkami biznesowymi Banku oraz z innymi zespołami IT.

Co otrzymasz:

  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny (1 godzina interview)
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czym będziesz się zajmował:

  • Rozwój środowiska Hurtowni Danych,
  • Pozyskiwanie informacji z systemów zewnętrznych do Hurtowni Danych oraz ich konsolidacja,
  • Rozwój narzędzi dla systemu informacji zarządczej Banku, w zakresie przetwarzania, prezentacji oraz dystrybucji informacji,
  • Projektowanie, budowa i zasilanie repozytoriów Hurtowni Danych, integrujących dane do wykorzystania przez inne systemy informatyczne,
  • Rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych gromadzonych w Hurtowni Danych.

Czego oczekujemy:

  • Masz wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne,
  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w operacyjnej pracy z hurtowniami danymi na podobnym stanowisku,
  • Masz praktyczną znajomość języka SQL i PL/SQL na poziomie zaawansowanym,
  • Masz doświadczenie w pracy z narzędziami ETL(IBM Infosphere Data Stage, Ab Initio, Informatica, Talend) minimum rok
  • Znasz zagadnienia z dziedziny relacyjnych baz danych i hurtowni danych,
  • Masz wiedzę z zakresu DWH,
  • Masz dobrze rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność modelowania danych,
  • Potrafisz optymalizować zapytania SQL,
  • Umiesz pracować z repozytorium kodów – svn lub git
  • Jest osobą zaangażowaną i wykazujesz się proaktywną postawą,
  • Potrafisz pracować w zespole (wierzymy, że budowanie relacji jest najważniejsze w biznesie!),
  • Chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się jako Programista ETL w obszarze hurtowni danych,
  • Chcesz pracować z najnowszymi technologiami (m.in. IBM Datastage, Ab Initio).

Nice to have:

  • Doświadczenie w branży finansowej,
  • Znajomość języka angielski na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność modelowania danych

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1,5h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość