Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to globalny lider w produkcji komponentów, które stają się integralną częścią otaczających nas urządzeń. Jeśli chcesz mieć udział w produkcji, smartfonów, tabletów i odtwarzaczy multimedialnych, które codziennie ułatwiają i uprzyjemniają życie milionom ludzi na całym świecie – ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Stań się częścią sprawnego zespołu specjalistów odpowiedzialnych za tworzenie rozwiązań wypełniających inteligentne domy i tworzących przyszły świat Internetu Rzeczy. Dołącz do organizacji, która umożliwi Ci rozwój i szyte na miarę szkolenia, swobodną migracje pomiędzy projektami wewnątrz swojej struktury oraz czytelną ścieżkę kariery.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • projektowanie i utrzymanie modeli symulacyjnych,
  • wsparcie innych członków zespołu,
  • analizę oraz optymalizację wydajności symulacji platformy firmy,
  • pomoc w walidacji projektów HW i DDK,
  • dostarczanie informacji zwrotnych o najnowszych projektach układów scalonych,

Poszukujemy osób, które posiadają:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na analogicznym lub pokrewnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (np. z zakresu inżynierii oprogramowania, inżynierii elektronicznej itp.),
  • doświadczenie w programowaniu w języku C,C++,
  • znajomość architektury komputerów,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z OpenGL/DirectX,

Nasz klient oferuje w zamian:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku nad nowatorskimi technologicznie projektami,
  • płaską strukturę wewnątrz firmy,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • szyte na miarę szkolenia i kursy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy