Design Engineer

Devire

Wieliczka, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Wieliczka

Zakres obowiązków:

  • Celem stanowiska jest projektowanie elementów instalacji ogniotrwałych
  • Współpraca z R&D w zakresie materiałów ogniotrwałych oraz tworzenia próbnych produktów z wykorzystaniem najnowszych materiałów badawczo-rozwojowych
  • Praca w programie CAD (PDM mile widziane)
  • Wspieranie procesu wprowadzania nowych produktów ogniotrwałych oraz udział w globalnych projektach związanych z instalacjami ogniotrwałymi

Oczekiwania:

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Ukończyłeś studia (Machanika, Ceramika lub pokrewne)
  • Masz doświadczenie w projektowaniu 3D (CAD)
  • Bardzo dobrze znasz Pakiet Office (Excell, Word, PowerPoint)
  • Potrafisz płynnie porozumiewać się w języku angielskim
  • Dobrze czujesz się w zespole, w którym podstawą jest współpraca i praca zespołowa
  • Cechuje Cię kreatywne i innowacyjne podejście do pojawiających się wyzwań
  • Możesz pracować samodzielnie i nieobca Ci jest praca pod presją
  • Potrafisz tworzyć dokumentację techniczną
  • Możesz podróżować (max 10% czasu pracy)

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Stabilny system wynagradzania
  • Możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny program szkoleń i kursów
  • Szeroki pakiet socjalny (bezpłatne obiady, dofinansowanie do wczasów „pod gruszą” oraz karty Multisport itp.)
Devire Devire Devire Devire