Design Engineer

Hays Poland

Lublin, lubelskie

Hays Poland

Lublin
Lublin
NR REF.: 1173477

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która zapewnia niezawodne, wysokiej jakości, innowacyjne wyświetlacze przemysłowe wykorzystujące najnowocześniejsze technologie dotykowe. Od ponad 50 lat oferuje wielu firmom na całym świecie własne, indywidualne projekty oraz rozwiązania wizualne dostosowane do potrzeb swoich partnerów.
Z powodu konieczności rozbudowania swojego zespołu, poszukujemy dla firmy osoby zainteresowanej rolą Konstruktora. Docelowym miejscem pracy jest Lublin.

Stanowisko Konstruktora wiąże się z samodzielną pracą, dlatego poszukujemy osoby zdecydowanej i doświadczonej w zakresie materiałoznawstwa, obróbki metali, montażu oraz projektowania w środowisku CAD. Z racji codziennej współpracy z niemieckim zespołem, kandydat musi posługiwać się j. angielskim przynajmniej w stopniu komunikatywnym zarówno w mowie, jak i piśmie.

Główne zadania:

  • projektowanie i budowa profesjonalnych ekspozytorów ze szczególnym uwzględnieniem elementów plastikowych;
  • czynny udział w rozwoju urządzenia już od koncepcji po produkcję seryjną;
  • zapewnienie wsparcia technicznego na etapie uruchomienia produkcji;
  • modyfikacja i dostosowanie określonych elementów produktu;

 Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w zakresie budowy maszyn lub mechaniki precyzyjnej;
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania 3D w środowisku CAD oraz rozwoju produktu (mile widziana praca przy elementach blaszanych i t. sztucznych);
  • umiejętność pracy w zespole, wysoki poziom komunikatywności;
  • j. angielski i/lub niemiecki – stopień min. komunikatywny;

W zamian firma oferuje stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, interesujące wynagrodzenie oraz możliwość skorzystania z pakietu benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne oraz ZFŚS. Zatrudnienie ma charakter pracy stacjonarnej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy