Deputy Manager - Maintenance area

Hays Poland

Opole, opolskie

Hays Poland

Opole
Opole
NR REF.: 1145357

Dla Naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w woj. Opolskim, poszukujemy obecnie Zastępcy Kierownika UR (sekcja ślusarze, mechanicy).

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem - planowanie, koordynacja prac, nadzór nad podległymi pracownikami,
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • Dbałość o ciągłość oraz bezpieczeństwo funkcjonowania linii technologicznych,
  • Analiza przyczyn bardziej problematycznych awarii,
  • Współpraca z działami produkcji, BHP, a także z firmami zewnętrznymi,
  • Raportowanie wskaźników,
  • Udział w procesach modernizacji oraz optymalizacji linii technologicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem - warunek konieczny,
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze Utrzymania Ruchu,
  • Znajomość zagadaniem z obszaru mechaniki,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Wykształcenie wyższe techniczne.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP,
  • Stałe wynagrodzenie + premie,
  • Dofinansowanie dojazdów.

Jeśli to oferta idealna dla Ciebie, kliknij przycisk APLIKUJ i wyślij Nam swoje CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy