Opis stanowiska pracy

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta - prywatna klinika dentystyczna w Boston (Lincolnshire) poszukuje Dentysty zainteresowanego stałym kontraktem.

Oferujemy:
Umowę o pracę stałą zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
Wynagrodzenie 45-55 tys. euro brutto rocznie (dodatkowe 5,000-10,000 euro brutto rocznie za obsługę pacjentów prywatnych)
Pracę w wymiarze 37.5 godz/tyg od poniedziałku do piątku
Pracodawca zapewnia wsparcie Asystentki stomatologicznej oraz Recepcjonistki
Szkolenie wstępne
Pomoc w rejestracji do GDC - General Dental Council
Wsparcie w relokacji

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe (Lekarz Stomatolog)
Biegła znajomość języka angielskiego (B2/C1) - warunek konieczny
Doświadczenie zawodowe min. 1- 2 lata w stomatologii ogólnej
Mile widziane doświadczenie w protetyce stomatologicznej, zakładaniu implantów lub ortodoncji
Rejestracja w GDC lub w trakcie

Prezentacja firmy

EPSN Workforce działa w 11 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia