Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Demand Planner

Od: Moltton
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie miesięcznego planu zapotrzebowania (od statystycznego do końcowego operacyjnego)
  • Identyfikacja i stosowanie właściwego podejścia do planowania dla pozycji (analiza rozproszenia, propozycje systemowe)
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży na całym świecie
  • Stosowanie inteligentnych danych rynkowych w Planie Operacyjnym Popytu
  • Minimalizowanie BIAS i systematycznego błędu prognozy
  • Regularnie przeglądanie i przeciwdziałanie wdrożeniom produktów/segmentów mającymi największy wpływ na dokładność prognoz i BIAS
  • Implementacja profili sezonowości, trendów, informacji o stopniowym wycofywaniu
  • Dostarczanie danych do śledzenia wdrażania strategii zarządzania kategorią w planach sprzedaży operacyjnej
  • Zabezpieczenie planów kampanii i promocji (na podstawie informacji z Działu Sprzedaży i marketingu) - zapewnienie ich prawidłowego umieszczenia w systemie
  • Śledzenie efektywności planowanych kampanii i projektów
  • Inicjowanie zmian parametrów planowania lub metod uzupełniania zapasów
  • Przygotowywanie regularnych raportów, wspierających sprzedaż, planistów, zarząd

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze planowania popytu
  • Wykształcenie wyższe (stopień inżyniera będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość Excel
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Znajomość narzędzi planistycznych (najlepiej SAP IBP) oraz nowych technologii planistycznych (mile widziane)
  • Umiejętność rozumienia różnych prognoz statystycznych

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość pracy hybrydowej (przewaga home office)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
  • Ciekawą, stałą pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton