Delivery Manager

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, światowego lidera w zakresie wsparcia transportu publicznego poszukujemy Delivery Managera. Klient specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu pasażerskiego. Oferowane rozwiązania zapewniają sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej zarówno na obszarach wiejskich, w miastach, aglomeracjach oraz metropoliach, niezależnie od ilości przewoźników. W Polsce rozwiązania klienta można spotkać między innymi w Krakowie, Bielawie, Zielonej Górze, Jeleniej Górze, Lublinie i Kielcach, a na świecie na przykład w Singapurze, Rijadzie, Londynie, Zurichu, Frankfurcie, Johannesburgu, Glasgow, Atlancie, Chicago, San Francisco czy Waszyngtonie.

Miejsce pracy: Wrocław stacjonarnie lub hybrydowo

Główne obowiązki

  • Bliska współpraca z zespołem podczas procesu wytwarzania oprogramowania
  • Identyfikacja celów biznesowych, zrozumienie potrzeb klienta
  • Planowanie i terminowe dostarczanie produktów (zgodnych z oczekiwaniami, w założonym budżecie)
  • Zachowywanie wysokich standardów etyki, integralności i jakości zarządzania
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem
  • Zapewnienie efektywności i przejrzystości pracy zespołów
  • Dbanie o efektywną komunikację między członkami zespołu i klientem
  • Szybka i profesjonalna reakcja na obawy klientów

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (informatyka lub kierunki pokrewne)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (zespół międzynarodowy)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie we współpracy z klientem
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania (jako programista lub tester)
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość Scrum

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowych projektach w przyjaznej atmosferze i kulturze organizacyjnej opartej na wzajem
  • Pracę w młodej i dynamicznej firmie z ugruntowaną pozycją,
  • Przyjazną kultura międzynarodowa opartą na wzajemnym szacunku, zaufaniu i indywidualizmie, zaufaniu i docenianiu indywidualizmu,
  • Wyjazdy zagraniczne, m.in. do głównej siedziby w Szwajcarii, z przepięknym widokiem na największy wodospad w Europie,
  • Pakiet benefitów: opieka zdrowotna, dofinansowanie zajęć sportowych, imprezy integracyjne,
  • Wsparcie w rozwijaniu umiejętności z zakresu technologii i biznesu,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej (wizyty w biurze 1-2 dni w tygodniu),

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media