Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr.lic. 12458), z 20 letnim doświadczeniem poszukuje dla swojego klienta na terenie Niemiec, Hamburg: DEKARZY

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

Układanie, przycinanie, lutowanie blachy, rynien. Zgrzewanie papy dachowej wykonanie różnych izolacji dachowych. Zrywanie starej dachówki i układanie nowej ceramicznej oraz cementowej.

Wymagania:

  • doświadczenie min. 1 rok
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B i samochód

Oferujemy:

  • 12,00 do 16,00 euro na godzinę + premie
  • zwrot za koszty dojazdu z miejsca pracy na miejsce zakwaterowania
  • zaliczka możliwa już po 7 dniach
  • praca od zaraz
  • stałe zatrudnienie na umowę wraz ze świadczeniami socjalnymi
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • dobry standard zakwaterowania z miejscem do gotowania
  • dodatkowe ubezpieczenie w prywatnej firmie
  • opieka formalno-prawna
  • pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy
  • wsparcie opiekuna 24h
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • możliwość przepracowania płatnych nadgodzin
  • dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Głównym zadaniem naszej firmy są usługi doradcze i pośrednictwa pracy sk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna