Dekarz w Niemczech (głównie dachy płaskie)

Euro Work

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 17 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: Niemcy (różne miejscowości)

Termin rozpoczęcia pracy: ustalany indywidualnie​ / od zaraz
Praca na dłuższy czas

Opis stanowiska
Na początku prac dekarskich obowiązkiem na tym stanowisku będzie wykonanie konstrukcji podstropowych oraz hydro-termo izolacyjnych za pomocą folii zgrzewalnej. Praca ta często odbywa się na wysokościach oraz wymaga dużej staranności. Będziesz odpowiedzialny(a) za obrabianie blachy, profili oraz tworzyw sztucznych do pożądanego kształtu oraz wykonywanie pokryć dachowych – głównie dachy płaskie.

W skrócie:

  • prace na zewnątrz budynków mieszkalnych, przemysłowych
  • krycie dachów płaskich
  • montaż rynien, rur metalowych, kolanek
  • montaż hydroizolacyjnej powłoki dachu
  • obróbki blacharskie pokryć dachów
  • inne typowe prace dekarskie/blacharskie​

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę na niemieckich warunkach
  • Wynagrodzenie:​ 550 euro netto na tydzień
  • Bezpłatne zakwaterowanie (30 min drogi od miejsca pracy)
  • Zwrot kosztu transportu do Niemiec (w jedną stronę, do 200 euro)​
  • Możliwość dalszego rozwoju w firmie
  • Ubezpieczenie pokryte przez pracodawcę
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. A2)
  • Prawo jady kategorii B (mile widziane)
  • Doświadczenie jako dekarz
  • Sumienność, zaangażowanie, pracowitość oraz wysoka kultura osobista

Jeśli chcesz poznać szczegóły i wyrażasz chęć podjęcia pracy na wskazanym stanowisku, aplikuj poprzez przycisk poniżej lub bezpośrednio na naszej stronie internetowej, gdzie znajduje się więcej informacji o naszej firmie oraz naszych ofertach pracy.

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work <br/> <br/>Jesteśmy agencją pośred... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Pierwszy kontrakt na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Zgodnie z treścią ogłoszenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna