Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2018.

Dekarz (język niemiecki)

Graz, Wiedeń, Linz, Innsbruck itp., Austria, zagranica

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562) , poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta dekarzy z średnio zaawansowaną znajmością języka niemieckiego.

Oferujemy:
- pracę na warunkach austriackich
- atrakcyjne wynagrodzenie
- świadczenia socjalne
- dodatki świąteczne oraz urlopowe

Obowiązki:
• obróbka blacharska wraz z montażem,
• montaż rynien i rur spustowych z PCV,
• krycie dachów różnymi rodzajami dachówek i blachą,
• krycie dachów papą termozgrzewalną

Wymagania

- doświadczenie w pracy na tym stanowisku
- średniozaawansowana znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy, wraz ze sprawnym samochodem
- dokładność
- umiejętność pracy w zespole

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje. Do każdej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasza strona internetowa: http://www.trummer.eu/pl/

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej z 25-letnim... doświadczeniem. Pragniemy zaproponować Państwu skuteczne rozwiązania w zakresie usług i leasingu personelu i jednocześnie zapewnić o wysokiej jakości naszych usług.

Firma Trummer została założona w roku 1987 w Austrii a w ostatnim dziesięcioleciu przerodziła się w przodujący koncern międzynarodowy zajmujący się pośrednictwem pracy.

Główna siedziba firmy znajduje się w Dietersdorf am Gnasbach w Austrii, pozostałe filie znajdują się w Niemczech, Węgrzech, Słoweni a od niedawna równiez w Polsce.

W roku 2003 zdobyliśmy certyfikat EN ISO 9001:2000.
Podstawa naszego sukcesu to profesjonalność i kompetencje naszych pracowników. Przejmujemy odpowiedzialność za całość prac związanych z procesem rekrutacji i administracji. Poprzez otwarte i szczere doradztwo, zyskaliśmy zaufanie naszych pracowników i naszych klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
8.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Według austriackiego prawa pracy
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna