Dekarz, dachy płaskie, praca wyjazdowa na umowę lub B2B

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Pabianice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Szukamy doświadczonych dekarzy

Praca po całej Polsce przy montażu dachów płaskich na obiektach przemysłowych

Wyjazdy rano i powrót tego samego dnia, wolne weekendy

Umowa o pracę lub B2B

Stawka: od 30 zł na rękę/h w górę (zależne od doświadczenia)

Jeżeli masz:

·         Doświadczenie jako dekarz minimum 3 letnie,

·         Wykształcenie zawodowe mile widziane,

·         Prawo jazdy kategorii B,

·         Uprawnienia na zwyżki,

·         Mile widziane uprawnienia na ładowarki teleskopowe (tzw. Manitou),

·         Umiejętność czytania planów technicznych,

·         Zdolność do pracy powyżej 3m,

·         Samodzielność wykonywanych prac.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DACHY” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie