Opis stanowiska pracy

Firma Dolphin Poland LLP poszukuje doświadczonego pracownika budowlanego – Betoniarz do pracy na terenie Szwecji - Hedemora (Dalarna)

Planowane rozpoczęcie pracy - od zaraz. Praca do 180 dni

Prace na wielu obiektach . Praca to wszelkiego rodzaju prace budowlane, ale skupiające się na pokryciach dachowych i betonie. Niektóre prace mogą polegać na malowaniu. Praca odbywa się głównie na zewnątrz.

Wymagania

Wymagania:
własna działalność gospodarcza
Doświadczenie w pracach budowlanych
Doświadczenie w pracach z betonem (fundamenty ...)
Doświadczenie w radzeniu sobie z samokontrolą zadań
Mile widziane doświadczenie w pracy z płytkami
Dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac
Dobry stan zdrowia
Komunikatywny język angielski lub szwedzki, fiński , rosyjski
Wydajność w pracy
Prawo jazdy typu B '

Oferujemy:
zakwaterowanie
podróż do i ze Szwecji
minimalnie 50- 60 godzin tygodniowo
Stawka 13 euro za godzinę
ubrania robocze
pościel
narzędzia do pracy
Premia specjalna: Wybrany kandydat otrzyma 100 euro z pierwszą zaliczką, jeśli przyjedzie w ciągu maksymalnie 5 dni od uzyskania zgody wykonawcy.

Prosimy przesyłać CV w języku polskim oraz angielskim

Prezentacja firmy

Dolphin Poland LLP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna