Data Analyst with German/French

Gdynia, pomorskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Project information:

  • Industry: BPO
  • Start date: February
  • First contract for 6 months of trial then for indefinite perios
  • Location: Gdynia/ Mały Kacyk
  • Work schedule: work from Monday to Friday, 8 hours 8:30-17:00
  • Required French or German (C1)

Project scope:

• Analyze a large set of music data
• Check & assess data according to standards and regulations
• Provide clear justification for reviewed data
• Prepare reports
• Lead to increase of quality and efficiency of analyzed data
• Cooperate with quality control teams

Competence Requirements:

• Fluent German and/or French
• English knowledge will be an advantage
• Strong computer & analytical skills
• Very good attention to details
• Ability to draw appropriate conclusions

We offer:

• Great Office (3 km from the seaside and close to Redłowo SKM and Stadion PKM station)
• Work for international Clients
• Wide range of development and training options
• Performance bonus
• Benefits (you can choose from a variety of options: MultiSport card, private medical care, petrol vouchers, cinema tickets, vouchers to different shops, etc.)
• Friendly atmosphere
• Team going outs
• Fruit Mondays to start your week with energy

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing