Czynności produkcyjne/sortowanie

Plus Kadra Sp. z o.o.

Klementowice, lubelskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Klementowice

Obowiązki:

  • praca na produkcji w chłodni temp. ok. 0 C
  • sortowanie i pakowanie ( owoce/warzywa)

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym po 10 godzin dziennie
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz do listopada/grudnia
  • wymagana własna ciepła odzież zapewniająca komfort pracy w obniżonej temperaturze
  • wymagana książeczka sanepid

Oferujemy:

  • umowę zlecenie -stawka 13,70 zł brutto/h
  • dojazd z centrum Lublina do zakładu pracy ( podróż ok. 20-30 min.) - koszt dojazdu 5 zł Lublin- Zakład- Lublin
  • możliwość dostosowania pracy do preferencji:
  1. praca od poniedziałku do niedzieli
  2. praca od poniedziałku do piątku
  3. tylko w weekendy

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie zgłoszenia na adres:
p.kowalczyk@pluskadra.pl
tel: 603-721-597 lub 503-142-399

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.