Customer Service with Swedish - rekrutacja online

HRK S.A.

Toruń, kujawsko-pomorskie

HRK S.A.
Customer Service with SwedishMiejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Wsparcie międzynarodowych klientów biznesowych zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Identyfikowanie, ocena i ustalanie priorytetów do rozwiązywania problemów i żądań zgłaszanych przez naszych klientów,
  • Analizowanie problemów klientów i zapewnienie planów ich rozwiązania,
  • Uczestnictwo w zaplanowanym raportowaniu i fakturowaniu klientów,
  • Uczestnictwo w spotkaniach on-line z klientami dotyczących jakości obsługi i statusów zgłoszeń.

Wymagania:

  • Wsparcie międzynarodowych klientów biznesowych zewnętrznych i wewnętrznych za pomocą systemu biletowego, maila,
  • Współpraca z innymi zespołami w celu efektywnego zaspokajania potrzeb klientów (w tym z zespołem Service Desk),
  • Bieżące raportowanie działań, fakturowanie,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej lub w nowoczesnym biurze w Toruniu,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w międzynarodowym środowisku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.