Customer Service with Spanish

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1174558

Dla naszego klienta - wiodącej marki na rynku dóbr konsumpcyjnych - z siedzibą w centrum Poznania poszukujemy Specjalisty ds.Obsługi Klienta z językiem angielskim oraz hiszpańskim.
Idealna oferta dla kandydatów, którzy chcą rozpocząć swoją karierę zawodową

Zakres obowiązków:

  • Odpowiadanie na zapytania konsumentów, poprzez trzy kanały komunikacji: telefon, e-mail oraz live chat.
  • Wprowadzanie zamówień oraz danych dotyczących zgłoszeń do wewnętrznego systemu.

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz hiszpańskiego
  • Dyspozycyjność do pracy na nocne zmiany.
  • Otwartość i doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Znajomość MS Word i aplikacji Outlook.
  • Dobra organizacja czasu pracy.

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Pracę w trybie zdalnym
  • Kartę Multisport oraz bilety do kina.
  • Lekcje wybranych języków obcych.
  • Bony na święta.
  • Szkolenie SalesForce & SAP.
  • Dodatkowe projekty.

Co powinieneś zrobić? Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland