Customer Service Specialist with French and English

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w standardowych godzinach biurowych, od pon. do pt.
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pracę z nowoczesnymi systemami

  • Komunikujesz się w języku francuskim na poziomie zaawansowanym (C1)
  • Znasz język angielski (B2)
  • Świetnie zarządzasz czasem i zadaniami
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta
  • Posiadasz wyksztalcenie filologiczne, ekonomiczne lub techniczne

Zadania:

  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami biznesowymi, w języku francuskim i angielskim
  • Kompleksowa realizacja zamówień klientów
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy: sprzedaży, logistyki, produkcji, etc.
  • Wprowadzanie danych do systemu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy