Customer Service Specialist with English

HAYS

Poznan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznan
NR REF.: 1176773

W związku z rozwojem naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko Customer Service Specialist (with English).

Do Twoich obowiązków należało będzie budowanie i utrzymywanie relacje z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi, a także zapewnienie doskonałej obsługi klientom poprzez wykorzystanie różnych kanałów komunikacji. Będziesz odpowiedzialny za przestrzeganie standardów procesów obsługi klienta, takich jak: zarządzanie danymi podstawowymi, przetwarzanie zamówień sprzedaży, zarządzanie zapytaniami i reklamacjami, zarządzanie kwestiami dotyczącymi łańcucha dostaw. Ponadto będziesz współpracował z magazynami, funkcjami dystrybucyjnymi i odpowiednimi partnerami zewnętrznymi w zakresie planowania dostaw.

Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w obszarze Customer Service lub w łańcuchu dostaw. Idealny kandydat posługuje się biegle językiem angielskim oraz posiada umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy oraz możliwość pracy hybrydowej. Konkurencyjne wynagrodzenie od 5 000 do 7 000 PLN brutto, w zależności od doświadczenia. Dodatkowo oferujemy bogaty pakiet benefitów pracowniczych (pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową), jak również możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, lidera na rynku farmaceutycznym.

Zapewniamy współpracę opartą na uczciwości, szacunku i przejrzystości. Rekrutacja odbywa się w pełni online.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy