Customer Service Specialist/ Leader m/f

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę ze stałymi Klientami firmy w zakresie m.in. obsługi reklamacji logistycznych i zamówień.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna, która jest liderem w zakresie technologii oraz rozwiązań systemowych dla kluczowych branż tj. automotive.

Opis stanowiska

  • Współpraca ze stałymi Klientami firmy w zakresie m.in. obsługi reklamacji logistycznych i zamówień
  • Obsługa systemu w zakresie zamówień, planów wysyłek, stanów magazynowych
  • Współpraca z partnerami biznesowymi tj. firmy transportowe i agencje celne
  • Współpraca/wsparcie w zakresie planowania produkcji i sprzedaży
  • Udział w projektach optymalizacyjnych z obszaru logistyki

Profil kandydata

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Klientem
  • Doświadczenie w zakresie obsługi Klienta w firmie produkcyjnej min. 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju na stanowisko liderskie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość realizacji projektów w środowisku międzynarodowym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page