Customer Service Specialist Armatura Przemysłowa

Hays Poland

Rogoźno, wielkopolskie

Hays Poland

Rogoźno
Rogoźno
NR REF.: 1144717

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, wiodącego producenta kurków i zaworów poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta:

Główne zadania:
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji,
  • Ustalanie z klientem i innymi działami firmy aspektów technicznych,
  • Kompleksowa obsługa zamówień składanych przez klientów,
  • Koordynowanie działań związanych z realizacją zamówienia (transport, umowy, aspekty celne),
  • Prowadzenie telefonicznego i mailowego kontaktu z klientami,
  • Doradztwo techniczne w zakresie zapytań klientów,
  • Aktualizacja danych w systemie,
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy.

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż, obsługa klienta),
  • Preferowane wykształcenie techniczne (wyższe lub średnie),
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w obsłudze systemów ERP
  • Doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność, otwartość nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premie uzależnione od osiąganych wyników,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00- 15:00
  • Benefity pracownicze: Opieka medyczna, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Dofinansowanie dojazdu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland