Customer Service Manager

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Customer Service Manager odpowiedzialny za kierowanie i rozwój zespołu Obsługi Klienta oraz zapewnienie terminowego realizowania dostaw do klientów we współpracy z logistyką oraz produkcją.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest stabilnie rozwijająca się na polskim rynku firma produkcyjna o kapitale zachodnim, dostarczająca swoje rozwiązania dla klientów przemysłowych/B2B w Polsce i regionie CEE. W związku z rozwojem organizacyjnym i rozbudową zespołów obecnie poszukuje kandydata do objęcia roli Customer Service Manager w swoim lokalnym oddziale.

Opis stanowiska

- Kierowanie pracą podległego zespołu specjalistów Obsługi Klienta i rozwój pracowników

- Współpraca z zespołami Logistyki i Planowania w osiąganiu założonych celów

- Współpraca z Centralą firmy przy realizacji strategicznych projektów logistycznych oraz inicjatyw process improvement

- Współtworzenie i odpowiedzialność za wdrażanie i utrzymanie globalnych standardów Obsługi Klienta w podległym zespole,

- Uczestnictwo w lokalnych oraz globalnych warsztatach i inicjatywach w ramach transferu wiedzy i dobrych praktyk

Profil kandydata

- Doświadczenie w zarządzaniu zespołami w ramach działów Obsługi Klienta w firmie produkcyjnej

- Doświadczenie w obsłudze logistycznej klientów przy wsparciu systemu SAP

- Bardzo dobre doświadczenie w specyfice logistyki firmy produkcyjnej

- Proaktywna postawa i zorientowanie na cel

- Przywiązanie do szczegółów i kompetencje analityczne

- Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne

- Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- Rozwojowa szansa zawodowa w obszarze Customer Service międzynarodowej organizacji

- Realna szansa wpływu na kształt procesów i rozwój podległego zespołu

- Praca w firmie o pozycji lidera na rynku polskim i stale rozwijającej swoją strukturę

- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjna roczna premia

- Pakiet benefitów pozapłacowych- Karta Multisport, Medicover

- Elastyczne godziny pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page