CUSTOMER SERVICE MANAGER

BMZ Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania

Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Ukształtowaliśmy wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych dzięki koncentracji na potrzebach klienta, oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie Grupa BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania, oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji. W BMZ Poland zatrudniamy obecnie ponad 600 pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży z BMZ GmbH, a także wewnętrznie z działami technicznymi, zakupowymi, planowania produkcji, logistyki, wdrożeń i sprzedaży
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
  • Zarządzanie umowami z Klientami
  • Reprezentowanie Spółki w kontaktach z Klientami zagranicznymi
  • Reprezentowanie firmy w trakcie audytów lub innych wizyt Klientów grupy BMZ
  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi: problemy jakościowe, opóźnione dostawy itp.
  • Wdrażanie strategii zarządzania popytem celem zapewnienia jak najlepszego wsparcia zgodnie z wymaganiami Klientów grupowych i bezpośrednich BMZ Poland
  • Raportowanie do Dyrektora Operacyjnego
  • Podróże służbowe: 10-20% czasu pracy
  • Dbanie o realizację sprzedaży zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta
  • Weryfikacja danych przekazywanych od Klienta
  • Zabezpieczanie interesu Spółki poprzez eliminowanie błędów i aktywną komunikację z Klientem w celu weryfikacji zamówień/forecastów, analizę trendów, danych historycznych; działanie w celu poprawy danych wejściowych w systemie ERP
  • Raportowanie wyników sprzedaży i OTIF
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej (obsługa Klienta, administracja, sprzedaż, wsparcie sprzedaży, planowanie produkcji, logistyka)
  • Minimum rok doświadczenia popartego sukcesami w relacjach biznesowych z Klientami (również zagranicznymi)
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności prezentacji, argumentacji oraz umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w negocjacjach i trudnych rozmowach
  • Znajomość zagadnień logistycznych, organizacji łańcucha dostaw – mile widziana znajomość standardów APICS
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • Biegła znajomość programów Excel oraz Power Point, umiejętności analityczne
  • Silna motywacja, samodzielność, umiejętność organizacji i planowania własnego czasu pracy, jak i pracy podległego zespołu
  • Umiejętność skutecznego i samodzielnego działania pod presją czasu, w warunkach stresowych, w środowisku o dużej dynamice zmian
  • Efektywna organizacja pracy zespołu, zapewnienie kierunku i wsparcia bezpośrednim współpracownikom
  • Postawa proaktywna i wytrwałość w przeprowadzaniu zmian i poprawie procesów
  • Eliminowanie błędów u źródła i implementacje trwałych działań korygujących – również poza własnym działem
  • Dobre zrozumienie procesu order to invoice w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet dodatkowy: opiekę medyczną, program Multisport, lekcje języków obcych, ubezpieczenia grupowe, dofinansowania do posiłków w firmowej kantynie, możliwość bezpłatnego wypożyczenia e-bike
  • Pracę w nowoczesnych biurach
  • Dostęp do najnowszych technologii

1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest BMZ Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Einsteina 9 44-109 Gliwice, NIP: 6312609837 REGON: 241564842

2. Administrator, w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: tomasz@starzykowski.pl

3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

4. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora.

5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa.

6. Dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że kandydat do pracy wyrazi wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora Danych.

7. Ma Pan/Pani prawo do:

a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

c) przenoszenia danych,

d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,

e) wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym od dnia 25 maja 2018 r. będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BMZ Poland sp. z o.o. w Gliwicach w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BMZ Poland sp. z o.o. w Gliwicach w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.