Customer Focus Manager (m/f)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Customer Focus Manager. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za współpracę z kluczowymi Klientami a także zarządzenie pracą podległego zespołu (Liderów, Inżynierów, Zakupowców).

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka z branży elektronicznej, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie doświadczonego i zmotywowanego kandydata na stanowisko Customer Focus Manager.

Opis stanowiska

Współpraca z Kluczowymi dla firmy międzynarodowymi Klientami,
Zarządzenie pracą podległego zespołu (Liderów, Inżynierów, Zakupowców),
Planowanie i realizacja wdrażania nowych projektów i produktów (NPI) oraz rozwoju istniejących projektów we współpracy z Klientem,
Tworzenie i dbałość o realizację planu produkcji i wysyłek do klienta, zgodnie z założonym zapotrzebowaniem,
Udział w tworzeniu budżetu i nadzór nad jego realizacją,
Udział w rozwoju i realizowaniu strategii firmy.

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu elektroniki, elektrotechniki lub pokrewne),
Płynna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, 8D, Diagram Ishikawy, APQP, MSA),
Umiejętność współpracy z Kluczowymi Klientami,
Silne zorientowanie na cel, samodzielność, inicjatywa, kreatywność.

Oferujemy

Możliwość rozwoju kariery zawodowej w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
Pracę na kluczowym dla firmy stanowisku z możliwością podejmowania samodzielnych i strategicznych decyzji,
Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe wzmocnione premią za osiągane wyniki, premie świąteczne, karty sportowo - rekreacyjne
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page