Customer Care with Finnish

HAYS

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1183124

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży biotechnoligii poszukujemy osoby na stanowisko Customer Care z językiem fińskim.

Zadania:

• Przetwarzanie zamówień w programie SAP

• Wsparcie telefoniczne i e-mailowe klientów oraz zespołów sprzedażowych

• Fakturowanie oraz korekta procesowa faktur zgodnie z dokumentacją

• Monitoring i realizacja procesu zatwierdzania zamówień

• Rejestracja zamówień oraz reklamacji

• Współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania:

• Biegła znajomość języka angielskiego i fińskiego w mowie oraz piśmie

• Dobra znajomości pakietu MS Office (Excel) oraz mile widziana znajomość SAP

• Doświadczenie w obsłudze klienta

• Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne

• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Pracę w modelu hybrydowym (2-3 dni z biura / tydzień)

• Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (Pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową)

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji, lidera na rynku biotechnologii

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa