Customer Care Specialist with German

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Doradztwo / Konsulting

Informacje o projekcie:

  • Branża: Technologie
  • Lokalizacja: Katowice, 5 min piechotą od Dworca PKP
  • Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku (9-17)
  • Wymagany język niemiecki C1 i angielski B2,
  • Wynagrodzenie: 6500- 7500 pln brutto

Zadania:

  • Kontakt z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Budowanie relacji z klientami i współpracownikami
  • Regularne prowadzenie bazy CRM.
  • Przetwarzanie danych związanych z zamówieniami i pilnowanie ram czasowych zamówień
  • Aktywnie uczestnictwo w działaniach i inicjatywach wydziałowych
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji klienta dotyczącej wszystkich bezpośrednich zwrotów, zamówień, kredytów i wniosków.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie oraz płynna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Doświadczenie w Customer Service.
  • Znajomość systemów ERP (najlepiej SAP)
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, organizacyjne i zarządzania czasem
  • Zdolność do wprowadzania ulepszeń prowadzących do lepszego doświadczenia klienta, wyższej jakości i niższych kosztów

  • Możliwości rozwoju w ramach nowo budowanych struktur firmy w Polsce
  • Karta Multisport
  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej
  • Ubezpieczenie ( cały koszt pakietu pokrywa pracodawca)
  • Dostęp do doradcy finansowego, psychologa lub prawnika
  • Dogodna lokalizacja i wygodnie urządzone biuro

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.