Customer Care Specialist with French or German

Poznań, wielkopolskie

Antal Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

For our client - well known company, currently we are searching for candidates for the position of:

Responsibilities

  • Follow and monitor backlog from order entry to delivery
  • Follow and solve intercompany issues
  • Organize the good handling of quotes, part return, samples shipments
  • Follow customer payment accuracy to help finance team
  • Organize your work to answer customer requests
  • Processing customer credit cards

Requirements

  • Customer Care experience: minimum 1 year
  • Good communication skills
  • Fluent in English (B2) and French (B2/C1) or German (B2/C1)
  • Quick learner, capable of adapting to new systems
  • Flexibility to work in an international environment

The offer

  • Competitive Salary Package
  • Performance-Based Bonus Plans
  • Health and Wellness Incentives
  • Employee Stock Purchase Program
  • Community Outreach Programs / Charity Events
  • Employee Resource Groups
  • Hybrid model (3 days from office, 2 days HO)
  • Additional day off (to celebrate your birthday:))

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest... w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata.

W Antal od zawsze cenimy ekspercką wiedzę, dlatego jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych w Polsce zaczęliśmy działać w ramach wyspecjalizowanych dywizji. Branżowe ukierunkowanie naszych konsultantów sprawia, że są oni nie tylko skutecznymi rekruterami, ale także wykwalifikowanymi doradcami, posiadającymi unikalną wiedzę na temat nowoczesnych narzędzi oraz najnowszych trendów na rynku pracy.

Do każdego z projektów angażujemy indywidualnie dobrany zespół specjalistów Antal. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, gwarantującą osiągnięcie celu oraz satysfakcję z przeprowadzonych działań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta