Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2018.
Oferta wyróżniona

Cukiernik

Murowana Goślina, Oborniki, wielkopolskie

Zakład Cukierniczy Paweł Piętka

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię Cukiernika, praca na pełen etat w systemie jednozmianowym.

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość
  • rzetelność

Oferujemy:

  • stabilność pracy
  • umowę o pracę

Paweł Piętka założyciel cukierni doświadczenie zawodowe w branży cukierniczej zdobył w... wyniku wieloletniej pracy w cukierni hotelu „Polonez” w Poznaniu. Własną działalność rozpoczął w roku 1993. Pierwszy zakład produkcyjny powstał na osiedlu Zielone Wzgórza w Murowanej Goślinie, wraz z małym sklepem cukierniczym.
Coraz większe zapotrzebowanie na wyroby cukiernicze spowodowało zatrudnienie pracowników i rozwój firmy. W 1998 roku został otwarty sklep cukierniczy na Nowym Rynku na osiedlu Zielone Wzgórza w Murowanej Goślinie. Prowadzona jest tam sprzedaż pieczywa cukierniczego z kawiarenką.
Od listopada 2008 roku uruchomiono nowy zakład cukierniczy wraz z kawiarnią przy ulicy Poznańskiej 29 w Murowanej Goślinie w którym powstają wyroby cukiernicze zgodnie z systemem HACCP według tradycyjnych metod.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Catering / Gastronomia , Praca Inne , Praca Praca na produkcji