creative event planner

Live Age

30-710 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Manta szuka creative event plannera!

Twoim zadaniem będzie przygotowanie konceptów wydarzeń, a następnie opracowanie prezentacji i prowadzenie skutecznej relacji z klientami, by tak jak ty chcieli zrealizować ten projekt. Jeśli się uda, zobaczysz realizację twoich pomysłów i będziesz współtworzyć komunikację live dla wyjątkowych marek.

Dołączysz do zespołu agencji z kilkunastoletnim doświadczeniem i portfolio kilkuset wydarzeń. I zmienisz go na (jeszcze) lepsze.

W naszej agencji dzielimy pracę nad eventami na kreację i produkcję. Odpowiadając na to ogłoszenie, aplikujesz do kreacji. To etap od momentu rozpoczęcia pracy nad zapytaniem klienta do chwili, gdy przekonujemy go dobrym konceptem wydarzenia i przekazujemy projekt produkcji.

Uwaga:
Jeśli Twoją dziedziną jest raczej produkcja eventowa, zainteresuj się naszym ogłoszeniem dotyczącym event managera.

Wymagania

Ty:
Jesteś kreatywną, ale bardzo dobrze zorganizowaną osobą.
Potrafisz pisać inspirujące opowieści.
Interesujesz się komunikacją marketingową.
Świetnie organizujesz pracę sobie i innym.
Masz pomysły i entuzjazm, którymi zarażasz zespół agencji i klientów.
Lubisz odpowiedzialność za rezultat i chcesz wygrywać.

My:
Pracujemy dla najlepszych.
Jesteśmy pełnoletni, ale wszystko co najlepsze wciąż przed nami.
Razem będziemy tworzyć eventy dla bardzo wymagających klientów.

Prezentacja firmy

Live Age to agencja brand experience. Realizujemy wydarzenia, projekty l... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media