CPQ Developer. Praca zdalna w branży IT. Nawet 10 000 brutto miesięcznie.

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Chcesz rozwijać swoją karierę w branży IT?

Dołącz do nas jako CPQ Developer / IS Analyst.

Pracuj zdalnie!

Zapoznaj się z poniższą ofertą i zadecyduj, czy chcesz nam wysłać swoje CV!

Sprawdź, czy jesteś dla nas odpowiednim kandydatem! Oczekujemy:
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i w piśmie);
  • doświadczenia w programowaniu;
  • podstawowej znajomość dowolnego języka programowania (JavaScript, VBScript lub inne);
  • wykształcenia w dziedzinie IT.

Twoimi codziennymi zadaniami będą:
  • opracowywanie zasad sprzedaży i produkcji;
  • będziesz odpowiedzialny/a za zadania analityczne aplikacji i ich pomyślne wdrażanie;
  • projektowanie i tworzenie konfiguracji produktów.

-> umowę o pracę bezpośrednio w firmie i stałe zatrudnienie (pierwsza umowa od razu na rok!) lub B2B;

-> wynagrodzenie w wysokości do 10 000 zł brutto (możliwość negocjacji);

-> atrakcyjne premie kwartalne;

-> prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, fundusze urlopowe;

-> możliwość pracy zdalnej w 100%!

Branża IT, to to w czym czujesz się najlepiej?

W takim razie, ta oferta została przygotowana właśnie dla Ciebie. Aplikuj już dzisiaj!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń ->  503 075 956 lub 506 561 859

Napisz ->  j.kotlarek@ksservice.pl, a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Praca Zdalna
  • Karta MultiSport
  • System premiowy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.