Costing Specialist / Cost Engineer (m/f)

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy dla naszego Klienta z branży Automotive osoby na stanowisko Costing Specialist/Cost Engineer.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiadać będzie za przygotowanie i analizę dokładnych oraz realistycznych szacunków kosztów nowych projektów oraz zmian inżynieryjnych jak również informacji finansowych, aby umożliwić podejmowanie kluczowych decyzji przez zarząd i dział sprzedaży.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, zlokalizowanego w okolicy Zawiercia poszukujemy osoby na stanowisko Costing Specialist/Cost Engineer.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie kalkulacji / wycen kosztów nowych jak i bieżących programów w oparciu o dokumentacje otrzymaną od Klienta i dostępne informacje;
  • Analizę dokumentacji technicznej;
  • Przygotowanie i skompletowanie dokumentów potrzebnych do wyceny;
  • Kontakt z działem handlowym;
  • Optymalizację wycen w porozumieniu z działem sprzedaży;
  • Ścisłą współpracę z innymi działami (produkcja, zakupy, project management itp.) w celu dostarczenia wstępnych informacji technicznych i kosztowych dla produktów lub proponowanych rozwiązań;

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zaawansowana znajomości MS Excel (tabele przestawne, wykresy, funkcje);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej, najlepiej z branży motoryzacyjnej w obszarze finansów / inżynierii / sprzedaży;

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie i pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page