Corporate Brand Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem struktur międzynarodowych  poszukujamy osoby na stanowisko:

Corporate Brand ManagerMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Odpowiedzialność za zapewnienie spójnego wizerunku marki w regionach, w których działa organizacja;
  • Budowanie i wzmacnianie wizerunku organizacji i postrzegania marki w regionie;
  • Opracowywanie materiałów w i dbanie o to aby wszystkie wytyczne związane z marką były spójne oraz zachowane były standardy w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej;
  • Doradztwo w kwestiach związanych z marką;
  • Rekomendowanie obszarów do poprawy;
  • Współpraca z managerem Marki w celu stworzenia i wdrożenia planu marki dla firmy;
  • Zarządzanie relacjami z opiekunami marki i firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Biegły angielski C1/C2- warunek konieczny;
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w zakresie budowania marki;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Znajomość wszystkich obszarów marketingu i komunikacji;
  • Bardzo mocno rozwinięte umiejętności zarządzania priorytetami;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Doświadczenie we współpracy z dużymi międzynarodowymi i różnorodnymi strukturami;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.

Oferujemy:

  • Pracę hybrydową Katowice / Home office;
  • Możliwości rozwoju i realizacji międzynarodowych projektów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.