Copywriter w Poznaniu - elastyczne godziny pracy!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Copywriter.

Podejmij nowe wyzwanie i rozwiń swoje skrzydła jako Copywriter!

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę zawodową, a przy okazji masz lekkie pióro, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Jakie są nasze oczekiwania? Sprawdź!
  • Doskonałość ortograficzna, lekkość językowa, lekkość pióra;
  • podstawowa wiedza z zakresu HTML i SEO;
  • umiejętność tworzenia drobnych prac graficznych;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • zainteresowanie materiałami ekologicznymi.

Uważasz, że świetnie sobie poradzisz? W takim razie nie zastanawiaj się!

Jakie obowiązki czekają Cię na naszym stanowisku?
  • Systematyczna poprawa jakości publikowanych tekstów polskich i angielskich;
  • Tworzenie nowych, unikalnych treści dla nowych kategorii, produktów, blogów, materiałów marketingowych.

U nas dostaniesz nie tylko odpowiednie wynagrodzenie. Sprawdź, co możesz zyskać:
  • elastyczne godziny pracy – sam zdecyduj, w których godzinach pracuje Ci się najlepiej;
  • odpowiednie wynagrodzenie, które sam możesz wynegocjować;
  • pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy, by zacząć tydzień z nową siłą;
  • umowę o pracę – stabilne zatrudnienie to podstawa;
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu;
  • po wdrożeniu na stanowisko możliwość pracy zdalnej;
  • możliwość zdobycia premii.

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, nie zastanawiaj się! Dołącz do naszego zespołu.

Masz jakieś pytania?

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz: j.kotlarek@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.