Copywriter/ Manager ds. PR

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Świąteczne bony
  • Premie
  • Narzędzia do dyspozycji: telefon, laptop oraz samochód
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • J. angielski B2/ C1
  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego
  • Znajomość social mediów oraz  programów graficznych
  • Znajomość programów komputerowych MS Office
  • Swoboda w tworzeniu postów tematycznych
  • Komunikatywność oraz otwartość

Zadania:

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki
  • Tworzenie oraz realizowanie strategii marketingowej w social mediach
  • Zarządzanie treściami w social mediach oraz podczas kampanii marketingowo-wizerunkowych, prowadzenie bloga firmowego
  • Stosowanie marketingu tradycyjnego (reklama prasowa, telewizyjna, radiowa, ulotki itp.)
  • Optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO
  • Content marketing (tworzenie e-booków, raportów, poradników wideo)
  • Tworzenie komunikatów PR-owych
  • Tworzenie oprawy fotograficznej oraz video z wydarzeń firmowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy