Copywriter E-Commerce

Sief-IT Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym od 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. Rozwijamy się w szybkim tempie na polskim rynku e-commerce. W związku z czym poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Copywriter E-Commerce

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny/a przede wszystkim za tworzenie contentu w postaci artykułów związanych z szeroko rozumianą branżą e-commerce, ebooków i innych - na nasze blogi, zewnętrzne portale branżowe czy strony partnerów.

Ważne jest abyś miał/a doświadczenie w Copywritingu / Content Marketingu.

Jeżeli interesujesz się marketingiem internetowym to będziesz móc się uczyć i rozwijać w naszym dziale marketingu.

Praca w biurze w Łodzi - Możliwa praca częściowo zdalna

Do aplikacji dołącz portfolio z ostatnio napisanymi przez Ciebie tekstami.

Współpracujemy z takimi markami jak: mBank, Google, Facebook, Media-Tech, Grycan, Allegro, InPost czy Ceneo.

W 2016 roku zdobyliśmy podium w konkresie Ekomers na najlepszą platformę sklepową w Polsce :)

Oferujemy:

  • Pełny etat - Umowa o Pracę lub B2B
  • Premie kwartalne i bonusy
  • Pracę przy jednym z największych projektów e-commerce w Polsce
  • Biuro w Łodzi
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach
  • Zespół +35 osób.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne
  • Chill pufa, Xbox z grami

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia przy Copywritingu / Content Marketingu
  • Znajomość zasad skutecznego Copywritingu / Content Marketingu
  • Styczność z branżą e-commerce / IT lub podobną.
  • Lekkie pióro
  • Kreatywność w pisaniu tekstów i samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomość skutecznych metod marketingu internetowego
  • Znajomość zasad i praktyk związanych z SEO

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce