Controlling Specialist

JOBME S.A.

Gostyń, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!
Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla Naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. Controllingu

• Udział w procesie budżetowania, planowania i prognozowania finansowego w obszarze: sprzedaży, rachunku wyników, bilansu i cash flow
• Udział w procesie zamknięcia miesiąca finansowego
• Comiesięczna kontrola realizacji odchyleń od planów, w tym analiza oraz aktywne poszukiwanie rozwiązań optymalizacyjnych
• Przygotowywanie raportów analitycznych dotyczących wybranych obszarów firmy na potrzeby Kierownika Działu oraz centrali spółki
• Planowanie i kontrolowanie przepływów pieniężnych w tym: 1) przygotowanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych planów i raportów do centrali spółki, 2) bieżąca analiza płynności finansowej spółki oraz weryfikacja odchyleń od planów

Klient oferuje:

• Możliwość rozwoju zawodowego i udział w strategicznych projektach firmy
• Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
• Elastyczne godziny pracy
• Atrakcyjny pakiet pozapłacowy

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia)
• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowego w obszarze kontrolingu, analityki finansowej
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Biegła znajomość pakietu programów Microsoft Office w szczególności MS Excel
• Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność; umiejętność pracy w zespole,

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse