LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Control Tower Planner

Miejsce pracy: Niepruszewo, Poznań, Buk
Nr ref.: 0013070
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

- Dzienne planowanie transportu wraz z koordynacją załadunków oraz dostaw towarów do klientów,
- Wykonywanie awizacji dostaw do odbiorców na terenie Niemiec,
- Stały kontakt z działem handlowym, partnerami logistycznymi oraz odbiorcami,
- Kontrola stanu realizacji zaplanowanych zleceń transportowych,
- Współpraca z centralnym działem planowania oraz operacjami magazynowymi,
- Zarządzanie bazą danych klientów,
- Zarządzanie logistyką zwrotną.

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, transport, zarządzanie,
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie,
- Znajomość procesów transportowych (systemów oraz sprzętów) włącznie ze znajomością dostępnej floty towarowej,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Doświadczenie w pracy z programami planowania transportu,
- Dobra znajomość pakietu MS Office,
- Mile widziane doświadczenie w spedycji, logistyce lub dziale obsługi klienta,
- Zdolności negocjacyjne nastawione na rozwiązywanie problemów.

Oferta:

- Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
- Umowa o pracę,
- Stałe godziny pracy,
- Bogaty pakiet szkoleń,
- Ciekawa praca w zespole nastawionym na osiąganie celów,
- Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.