Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Continuous Improvement Specialist

Częstochowa, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Interesuje Cię praca w dużej międzynarodowej firmie motoryzacyjnej? Masz wiele do zaoferowania, chcesz dzielić się swoją wiedzą i być kreatorem dobrych zmian? Szukasz pracodawcy, który to doceni
i umożliwi Ci realizację swoich pomysłów na samodzielnym stanowisku?
Jeśli tak, dobrze trafiłeś! Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy najlepszych Kandydatów,
na stanowisko:

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

• Wykształcenie wyższe, najlepiej o profilu inżynierskim.
• Roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku.
• Dobrą znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną, codzienną komunikację.
• Zorientowania na cele, wysokich zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych. Umiejętność pracy w zespole, często pod presją czasu.
• Elastyczność oraz samodzielność.
• Znajomość metodologii Kaizen, SMED, 5S.
• Certyfikat Green Belt będzie dodatkowym atutem.

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Odpowiedzialność za ciągłą redukcję czasów przezbrojeń oraz balansowanie pracy na liniach ekstruzyjnych oraz gniazdach finishingowych.
• Koordynowanie działań 5S na terenie zakładu.
• Odpowiedzialność za „Quick Kaizen” .
• Nadzór nad dokumentacją SMED, 5S i „Quick Kaizen”.
• Stymulowanie i pomoc w tworzeniu nowych pomysłów CIP / Lean przez pracowników.
• Planowanie i wdrażanie strategicznych projektów oszczędnościowych.
• Prowadzenie szkoleń dotyczących SMED, 5S i „Quick Kaizen”.
• Realizacja Polityki Środowiskowej i Jakości Firmy, celów i zadań w ich zakresach.
• Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych.

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Liczne szkolenia i warsztaty, podnoszące kwalifikacje zawodowe.
• Prace w międzynarodowym środowisku.
• Pakiet socjalny.
• Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Miejsce pracy / Location Częstochowa

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Produkcja