Content Manager / Tester stron www

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Profitroom to największy w Polsce dostawca systemów rezerwacyjnych online dla hoteli, a także firma specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych oraz świadczeniu usług marketingowych dla branży hotelarskiej. W ostatnich latach zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni za nasze projekty w międzynarodowych konkursach i zyskaliśmy zaufanie większości cenionych marek w naszym kraju. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałom zagranicznym, Profitroom obsługuje już ponad 2300 hoteli w różnych zakątkach świata.

Aktualnie, z uwagi na rozwój, poszukujemy osoby, która dobrze czuje się z obsługą systemów do zarządzania treścią strony. Niezbędne będzie wysokie poczucie estetyki, dokładność i zwracanie uwagi na detale. Na tym stanowisku będziesz testować nasze realizacje w zakresie stron www jak również wprowadzać treść, zdjęcia, tłumaczenia na gotowych już stronach.

Obowiązki:

  • Wprowadzanie treści oraz ich tłumaczeń na strony WWW
  • Testowanie gotowych stron WWW
  • Przygotowywanie listy poprawek po testach
  • Współpraca z Project Managerem oraz innymi zespołami

Wymagania

Poszukiwane kompetencje:

  • Podstawowa znajomość obsługi narzędzi do zarządzania treścią stron www
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i ich przydziału
  • Umiejętność raportowania wykonanych zadań
  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • MacBook - możliwość wyboru sprzętu do pracy
  • Workplace by Facebook - nowoczesne narzędzia komunikacji
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (gwarantowany 1000zł rocznie)
  • Bezpłatne kursy języka angielskiego (3h tygodniowo)
  • Dopłaty do karty MultiSport Plus
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne spotkania integracyjne
  • Codziennie świeże owoce
  • Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca Internet / e-commerce